Wyniki rekrutacji w roku 2021


           
Progi punktowe do poszczególnych grup rekrutacyjnych wraz ze średnią liczbą punktów oraz punktami min. i maks.
           
           
LP Szkoła Grupa rekrutacyjna Średnia liczba punktów Minimalne punkty Maksymalne punkty
1 Liceum Ogólnokształcące nr I Danuty Siedzikówny "Inki" 1 A  e-matematyczna - ogólny - geografia, język angielski, matematyka - j.ang,j.niem 148,15 139.5 157.2
2 Liceum Ogólnokształcące nr I Danuty Siedzikówny "Inki" 1 B ekonomiczno-prawna - ogólny - historia, język angielski, matematyka - j.ang,j.niem 139,32 129.45 179.4
3 Liceum Ogólnokształcące nr I Danuty Siedzikówny "Inki" 1 C biologiczno-chemiczna - ogólny - biologia, chemia, język angielski - j.ang,j.niem 147,14 138.8 166.15
4 Liceum Ogólnokształcące nr I Danuty Siedzikówny "Inki" 1 D komunikacji wizerunkowej, z elementami psychologii - ogólny - biologia, język polski, język angielski - j.ang,j.niem 149,62 139.2 179.5
5 Liceum Ogólnokształcące nr I Danuty Siedzikówny "Inki" 1 E1 edukacji międzynarodowej - ogólny - wiedza o społeczeństwie, język polski, język angielski - j.ang,j.niem 149,9 141.5 171.35
6 Liceum Ogólnokształcące nr I Danuty Siedzikówny "Inki" 1 E2 edukacji międzynarodowej - ogólny - wiedza o społeczeństwie, język polski, język angielski - j.ang,j.ros 142,56 136.5 163.55
           
1 Liceum Ogólnokształcące nr II im. Piastów Śląskich z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego 1A1 - Oddział Mistrzostwa Sportowego - lekkoatletyka - sportowy - lekkoatletyka - biologia, język angielski - j.ang,j.niem 362 360.0 365.0
2 Liceum Ogólnokształcące nr II im. Piastów Śląskich z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego 1A2 - Oddział Mistrzostwa Sportowego - koszykówka chłopców - sportowy - koszykówka - biologia, język angielski - j.ang,j.niem 74,2 65.0 79.0
3 Liceum Ogólnokształcące nr II im. Piastów Śląskich z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego 1A3 - Oddział Mistrzostwa Sportowego - piłka siatkowa dziewcząt - sportowy - piłka siatkowa dziewcząt - biologia, język angielski - j.ang,j.niem 73,27 61.0 81.0
4 Liceum Ogólnokształcące nr II im. Piastów Śląskich z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego 1B -oddział humanistyczny - ogólny - historia, język polski - j.ang,j.niem 134,06 126.45 154.5
5 Liceum Ogólnokształcące nr II im. Piastów Śląskich z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego 1C -oddział politechniczny - ogólny - fizyka, matematyka - j.ang,j.niem 141,86 131.2 159.25
6 Liceum Ogólnokształcące nr II im. Piastów Śląskich z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego 1D - oddział medyczny - ogólny - biologia, chemia - j.ang,j.niem 137,63 129.55 Laureat
7 Liceum Ogólnokształcące nr II im. Piastów Śląskich z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego 1E - oddział społeczno-krajoznawczy z językiem angielskim - ogólny - geografia, wiedza o społeczeństwie, język angielski - j.ang,j.niem 138,49 129.05 164.8
8 Liceum Ogólnokształcące nr II im. Piastów Śląskich z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego 1F - oddział matematyczno-informatyczny - ogólny - informatyka, matematyka - j.ang,j.niem 149,86 137.5 166.1
9 Liceum Ogólnokształcące nr II im. Piastów Śląskich z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego 1G1 -  oddział sportowy - piłka siatkowa dziewcząt - sportowy - piłka siatkowa dziewcząt - biologia, język angielski - j.ang,j.niem 50,25 50.0 51.0
10 Liceum Ogólnokształcące nr II im. Piastów Śląskich z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego 1G2 -  oddział sportowy - piłka ręczna chłopców - sportowy - piłka ręczna chłopców - biologia, język angielski - j.ang,j.niem 272,88 250.0 287.0
           
1 Liceum Ogólnokształcące nr III Adama Mickiewicza A- matematyczna - ogólny - fizyka, matematyka - j.ang,j.niem 177,73 175.25 Laureat
2 Liceum Ogólnokształcące nr III Adama Mickiewicza B - architektoniczna - ogólny - fizyka, matematyka - j.ang,j.niem 176,86 168.9 Laureat
3 Liceum Ogólnokształcące nr III Adama Mickiewicza C - matematyczno- informatyczna - ogólny - informatyka, matematyka - j.ang,j.niem 185,12 180.95 Laureat
4 Liceum Ogólnokształcące nr III Adama Mickiewicza D - matematyczno-fizyczna - ogólny - fizyka, matematyka - j.ang,j.niem 181,62 177.4 Laureat
5 Liceum Ogólnokształcące nr III Adama Mickiewicza E- biologiczno-chemiczna - ogólny - biologia, chemia, matematyka - j.ang,j.niem 180,83 177.45 Laureat
           
1 Liceum Ogólnokształcące nr IV Stefana Żeromskiego 1 A+ - ogólny - historia, geografia, język polski - j.ang,j.niem 139,96 135.45 155.25
2 Liceum Ogólnokształcące nr IV Stefana Żeromskiego 1 B+ - ogólny - biologia, chemia, matematyka - j.ang,j.niem 140,87 129.2 165.3
3 Liceum Ogólnokształcące nr IV Stefana Żeromskiego 1 C+ - ogólny - biologia, chemia, język angielski - j.ang,j.niem 147,07 137.15 164.8
4 Liceum Ogólnokształcące nr IV Stefana Żeromskiego 1 D+ - ogólny - geografia, wiedza o społeczeństwie, język angielski - j.ang,j.niem 147,22 139.9 179.8
5 Liceum Ogólnokształcące nr IV Stefana Żeromskiego 1 E+1 - ogólny - historia, wiedza o społeczeństwie, język polski - j.ang,j.niem 145,38 141.0 152.25
6 Liceum Ogólnokształcące nr IV Stefana Żeromskiego 1 E+2 - ogólny - historia, wiedza o społeczeństwie, język polski - j.ang,j.fran 145,3 139.05 152.45
7 Liceum Ogólnokształcące nr IV Stefana Żeromskiego 1 F+ - ogólny - geografia, język angielski, matematyka - j.ang,j.niem 157,09 147.55 Laureat
           
1 Liceum Ogólnokształcące nr V A - ogólny - historia, język polski, matematyka - j.ang,j.fran, j.hisz, j.niem, j.ros, j.wło 170,72 168.35 Laureat
2 Liceum Ogólnokształcące nr V B - ogólny - biologia, chemia, język angielski - j.ang,j.fran, j.hisz, j.niem, j.ros, j.wło 177,81 170.25 Laureat
3 Liceum Ogólnokształcące nr V C - ogólny - biologia, chemia, matematyka - j.ang,j.fran, j.hisz, j.niem, j.ros, j.wło 174,14 169.95 Laureat
4 Liceum Ogólnokształcące nr V E - ogólny - geografia, fizyka, matematyka - j.ang,j.fran, j.hisz, j.niem, j.ros, j.wło 175,55 172.3 Laureat
5 Liceum Ogólnokształcące nr V F - ogólny - fizyka, informatyka, matematyka - j.ang,j.fran, j.hisz, j.niem, j.ros, j.wło 182,37 176.9 Laureat
6 Liceum Ogólnokształcące nr V IB-MYP1 - międzynarodowy - program IBprogram IB, program IBprogram IB - j.ang,j.fran 212,31 207.65 Laureat
7 Liceum Ogólnokształcące nr V IB-MYP2 - międzynarodowy - program IBprogram IB, program IBprogram IB - j.ang,j.niem 217,03 211.55 Laureat
           
1 Liceum ogólnokształcące nr VI im. Bolesława Prusa 1A - ogólny - geografia, język angielski, matematyka - j.ang,j.niem 159,64 149.8 180.95
2 Liceum ogólnokształcące nr VI im. Bolesława Prusa 1B1 - ogólny - fizyka, informatyka, matematyka - j.ang,j.niem 160,2 151.2 171.3
3 Liceum ogólnokształcące nr VI im. Bolesława Prusa 1B2 - ogólny - fizyka, język angielski, matematyka - j.ang,j.niem 152,22 145.3 169.9
4 Liceum ogólnokształcące nr VI im. Bolesława Prusa 1C1 - ogólny - biologia, chemia, język angielski - j.ang,j.niem 159,66 152.05 182.4
5 Liceum ogólnokształcące nr VI im. Bolesława Prusa 1C2 - sportowy - pływanie - biologia, chemia, język angielski - j.ang,j.niem 567,67 500.0 700.0
6 Liceum ogólnokształcące nr VI im. Bolesława Prusa 1D1 - ogólny - historia, język polski, język angielski - j.ang,j.niem 154,43 147.9 179.55
7 Liceum ogólnokształcące nr VI im. Bolesława Prusa 1D2 - ogólny - wiedza o społeczeństwie, język polski, język angielski - j.ang,j.niem 157,79 151.2 170.2
           
1 Liceum Ogólnokształcące nr VII Krzysztofa Kamila Baczyńskiego A - ogólny - biologia, chemia, fizyka - j.ang,j.niem 158,94 150.35 Laureat
2 Liceum Ogólnokształcące nr VII Krzysztofa Kamila Baczyńskiego B1 - ogólny - biologia, chemia, matematyka - j.ang,j.niem 174,6 166.95 Laureat
3 Liceum Ogólnokształcące nr VII Krzysztofa Kamila Baczyńskiego B2 - ogólny - biologia, chemia, matematyka - j.ang,j.niem 165,58 160.05 Laureat
4 Liceum Ogólnokształcące nr VII Krzysztofa Kamila Baczyńskiego C - ogólny - biologia, chemia, matematyka - j.ang,j.niem 157,7 151.65 Laureat
5 Liceum Ogólnokształcące nr VII Krzysztofa Kamila Baczyńskiego D1 - ogólny - biologia, chemia, matematyka - j.ang,j.ros 163,87 155.5 Laureat
6 Liceum Ogólnokształcące nr VII Krzysztofa Kamila Baczyńskiego D2 - ogólny - biologia, chemia, matematyka - j.ang,j.fran 168,83 161.65 178.9
7 Liceum Ogólnokształcące nr VII Krzysztofa Kamila Baczyńskiego E - ogólny - historia, język polski, język angielski - j.ang,j.fran 154,38 149.65 Laureat
8 Liceum Ogólnokształcące nr VII Krzysztofa Kamila Baczyńskiego F - ogólny - biologia, chemia, fizyka - j.ang,j.niem 149,1 144.1 Laureat
9 Liceum Ogólnokształcące nr VII Krzysztofa Kamila Baczyńskiego G - ogólny - geografia, fizyka, matematyka - j.ang,j.niem 165,11 161.1 175.75
10 Liceum Ogólnokształcące nr VII Krzysztofa Kamila Baczyńskiego H - ogólny - fizyka, informatyka, matematyka - j.ang,j.ros 170,93 165.7 181.9
11 Liceum Ogólnokształcące nr VII Krzysztofa Kamila Baczyńskiego I - ogólny - biologia, chemia, matematyka - j.ang,j.niem 160,87 154.05 172.7
           
1 Liceum Ogólnokształcące nr VIII Bolesława Krzywoustego 0 wstępna - wstępny - język francuski - j.ang,j.fran 183,23 165.45 Laureat
2 Liceum Ogólnokształcące nr VIII Bolesława Krzywoustego A1 matematyczno-fizyczna - ogólny - fizyka, matematyka - j.ang,j.niem 170,75 165.4 Laureat
3 Liceum Ogólnokształcące nr VIII Bolesława Krzywoustego A2 matematyczno-fizyczna - ogólny - fizyka, matematyka - j.ang,j.fran 169,33 164.9 182.9
4 Liceum Ogólnokształcące nr VIII Bolesława Krzywoustego A3 matematyczno-fizyczna - ogólny - fizyka, matematyka - j.ang,j.ros 164,88 162.7 171.45
5 Liceum Ogólnokształcące nr VIII Bolesława Krzywoustego B1 biologiczno-chemiczna - ogólny - biologia, chemia - j.ang,j.niem 166,74 163.55 170.65
6 Liceum Ogólnokształcące nr VIII Bolesława Krzywoustego B2 biologiczno-chemiczna - ogólny - biologia, chemia - j.ang,j.fran 169,02 165.2 Laureat
7 Liceum Ogólnokształcące nr VIII Bolesława Krzywoustego B3 biologiczno-chemiczna - ogólny - biologia, chemia - j.ang,j.ros 165,7 160.95 184.45
8 Liceum Ogólnokształcące nr VIII Bolesława Krzywoustego C1 językowa - ogólny - język polski, język francuski - j.ang,j.fran 163,54 158.4 Laureat
9 Liceum Ogólnokształcące nr VIII Bolesława Krzywoustego C2 językowa - ogólny - język francuski, matematyka - j.ang,j.fran 169,19 162.4 Laureat
10 Liceum Ogólnokształcące nr VIII Bolesława Krzywoustego D1f humanistyczna z historią - ogólny - historia, język polski - j.ang,j.fran 164,63 163.8 165.6
11 Liceum Ogólnokształcące nr VIII Bolesława Krzywoustego D1n humanistyczna z historią - ogólny - historia, język polski - j.ang,j.niem 164,3 161.8 Laureat
12 Liceum Ogólnokształcące nr VIII Bolesława Krzywoustego D1r humanistyczna z historią - ogólny - historia, język polski - j.ang,j.ros 160,91 157.0 168.25
13 Liceum Ogólnokształcące nr VIII Bolesława Krzywoustego D2f humanistyczna z geografią - ogólny - geografia, język polski - j.ang,j.fran 171,08 169.05 Laureat
14 Liceum Ogólnokształcące nr VIII Bolesława Krzywoustego D2n humanistyczna z geografią - ogólny - geografia, język polski - j.ang,j.niem 170,24 160.45 191.8
15 Liceum Ogólnokształcące nr VIII Bolesława Krzywoustego D2r humanistyczna z geografią - ogólny - geografia, język polski - j.ang,j.ros 157,83 156.85 160.2
16 Liceum Ogólnokształcące nr VIII Bolesława Krzywoustego E1f ekonomiczno-społeczna - ogólny - geografia, matematyka - j.ang,j.fran 173,66 169.15 179.3
17 Liceum Ogólnokształcące nr VIII Bolesława Krzywoustego E1n ekonomiczno-społeczna - ogólny - geografia, matematyka - j.ang,j.niem 175,38 171.65 Laureat
18 Liceum Ogólnokształcące nr VIII Bolesława Krzywoustego E1r ekonomiczno-społeczna - ogólny - geografia, matematyka - j.ang,j.ros 169,69 167.5 173.45
19 Liceum Ogólnokształcące nr VIII Bolesława Krzywoustego E2f ekonomiczno-społeczna - ogólny - geografia, wiedza o społeczeństwie - j.ang,j.fran 168,17 164.75 171.15
20 Liceum Ogólnokształcące nr VIII Bolesława Krzywoustego E2n ekonomiczno-społeczna - ogólny - geografia, wiedza o społeczeństwie - j.ang,j.niem 166,68 160.8 183.75
21 Liceum Ogólnokształcące nr VIII Bolesława Krzywoustego E2r ekonomiczno-społeczna - ogólny - geografia, wiedza o społeczeństwie - j.ang,j.ros 162,2 160.8 Laureat
22 Liceum Ogólnokształcące nr VIII Bolesława Krzywoustego F dwujęzyczna - dwujęzyczny - historia, geografia, biologia, chemia, wiedza o społeczeństwie, język polski, matematyka - j.fran,j.ang 188,27 167.1 Laureat
           
1 Liceum Ogólnokształcące nr IX A - ogólny - fizyka, informatyka, matematyka - j.ang,j.niem 171,93 141.2 Laureat
2 Liceum Ogólnokształcące nr IX B - ogólny - geografia, język angielski, matematyka - j.ang,j.wło 167,83 163.1 Laureat
3 Liceum Ogólnokształcące nr IX C - ogólny - biologia, chemia, język angielski - j.ang,j.hisz 170,16 162.85 Laureat
4 Liceum Ogólnokształcące nr IX D1 - ogólny - biologia, chemia, język angielski - j.ang,j.ros 164,71 158.8 177.75
5 Liceum Ogólnokształcące nr IX D2 - ogólny - biologia, chemia, język niemiecki - j.ang,j.niem 160,1 155.5 174.1
6 Liceum Ogólnokształcące nr IX E - ogólny - historia, wiedza o społeczeństwie, język polski - j.ang,j.hisz 165,93 158.9 Laureat
7 Liceum Ogólnokształcące nr IX F1 - ogólny - historia, język polski, język angielski - j.ang,j.fran 166,4 159.45 177.75
8 Liceum Ogólnokształcące nr IX F2 - ogólny - historia, język polski, język angielski - j.ang,j.niem 164,96 160.8 Laureat
9 Liceum Ogólnokształcące nr IX G1 - ogólny - informatyka, język angielski, matematyka - j.ang,j.ros 170,19 168.2 174.6
10 Liceum Ogólnokształcące nr IX G2 - ogólny - informatyka, język angielski, matematyka - j.ang,j.fran 169,88 153.05 180.4
11 Liceum Ogólnokształcące nr IX H - dwujęzyczny - historia, geografia - j.ang,j.hisz 100 100.0 100.0
12 Liceum Ogólnokształcące nr IX W - wstępny - język hiszpański - j.ang,j.hisz 172,69 150.35 196.8
           
1 Liceum Ogólnokształcące nr X Stefanii Sempołowskiej IA1 WIOŚLARSKA - sportowy - wioślarstwo - geografia, biologia, język angielski - j.ang,j.niem 44 37.0 51.0
2 Liceum Ogólnokształcące nr X Stefanii Sempołowskiej IA2 PRZYRODNICZA - ogólny - geografia, biologia, język angielski - j.ang,j.niem 158,27 152.05 177.15
3 Liceum Ogólnokształcące nr X Stefanii Sempołowskiej IB HUMANISTYCZNA - ogólny - historia, język polski, język angielski - j.ang,j.niem 149,72 142.6 Laureat
4 Liceum Ogólnokształcące nr X Stefanii Sempołowskiej IC BIOLOGICZNO-CHEMICZNA - ogólny - biologia, chemia, matematyka - j.ang,j.niem 152,82 142.2 193.25
5 Liceum Ogólnokształcące nr X Stefanii Sempołowskiej ID MATEMATYCZNO-FIZYCZNA - ogólny - fizyka, język angielski, matematyka - j.ang,j.niem 155,3 143.55 180.95
6 Liceum Ogólnokształcące nr X Stefanii Sempołowskiej IE INFORMATYCZNA - ogólny - fizyka, informatyka, matematyka - j.ang,j.niem 157,21 144.65 174.4
7 Liceum Ogólnokształcące nr X Stefanii Sempołowskiej IF KOMUNIKACJI SPOŁECZNEJ - ogólny - wiedza o społeczeństwie, język polski, język angielski - j.ang,j.niem 145,11 139.3 162.8
8 Liceum Ogólnokształcące nr X Stefanii Sempołowskiej IG EKONOMICZNA - ogólny - geografia, język angielski, matematyka - j.ang,j.niem 154,05 143.85 175.15
9 Liceum Ogólnokształcące nr X Stefanii Sempołowskiej B Przyrodnicza - ogólny - biologia, chemia - j.ang,j.hisz, j.niem 137,21 126.1 157.95
           
1 Liceum Ogólnokształcące nr XI D dziennikarsko-medialna - ogólny - wiedza o społeczeństwie, język polski - j.ang,j.hisz, j.niem 132,86 125.8 173.2
2 Liceum Ogólnokształcące nr XI E ekonomiczna - ogólny - geografia, matematyka - j.ang,j.hisz, j.niem 144,08 136.5 Laureat
3 Liceum Ogólnokształcące nr XI P piłkarska - sportowy - piłka nożna dziewcząt - historia, geografia, biologia, chemia, wiedza o społeczeństwie, język polski, matematyka - j.ang,j.niem 66,38 44.0 79.0
4 Liceum Ogólnokształcące nr XI PR prawnicza - ogólny - historia, język polski - j.ang,j.hisz, j.niem 136,14 125.7 163.85
5 Liceum Ogólnokształcące nr XI PS psychologiczna - ogólny - biologia, język polski - j.ang,j.hisz, j.niem 144,03 130.15 171.85
           
1 Liceum Ogólnokształcące nr XII Bolesława Chrobrego HISTORYCZNO-MATEMATYCZNA + GEOGRAFIA - ogólny - historia, geografia, matematyka - j.ang,j.fran, j.niem, j.ros 162,83 158.0 Laureat
2 Liceum Ogólnokształcące nr XII Bolesława Chrobrego HISTORYCZNO-MATEMATYCZNA + WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE - ogólny - historia, wiedza o społeczeństwie, matematyka - j.ang,j.fran, j.niem, j.ros 169,38 163.6 180.25
3 Liceum Ogólnokształcące nr XII Bolesława Chrobrego HISTORYCZNO-POLONISTYCZNA + GEOGRAFIA - ogólny - historia, geografia, język polski - j.ang,j.fran, j.niem, j.ros 165,95 153.9 Laureat
4 Liceum Ogólnokształcące nr XII Bolesława Chrobrego HISTORYCZNO-POLONISTYCZNA + WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE - ogólny - historia, wiedza o społeczeństwie, język polski - j.ang,j.fran, j.niem, j.ros 164,53 155.5 Laureat
5 Liceum Ogólnokształcące nr XII Bolesława Chrobrego MATEMATYCZNO-BIOLOGICZNA + CHEMIA - ogólny - biologia, chemia, matematyka - j.ang,j.fran, j.niem, j.ros 168,51 160.2 187.55
6 Liceum Ogólnokształcące nr XII Bolesława Chrobrego MATEMATYCZNO-BIOLOGICZNA + FIZYKA - ogólny - biologia, fizyka, matematyka - j.ang,j.fran, j.niem, j.ros 161,18 155.3 173.85
7 Liceum Ogólnokształcące nr XII Bolesława Chrobrego MATEMATYCZNO-EKONOMICZNA + GEOGRAFIA - ogólny - geografia, język angielski, matematyka - j.ang,j.fran, j.niem, j.ros 170,82 164.45 Laureat
8 Liceum Ogólnokształcące nr XII Bolesława Chrobrego MATEMATYCZNO-EKONOMICZNA + WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE - ogólny - wiedza o społeczeństwie, język angielski, matematyka - j.ang,j.fran, j.niem, j.ros 171,88 165.8 Laureat
           
1 Liceum Ogólnokształcące nr XIII I A1- Dziennikarsko- medialna- grupa dziennikarska - ogólny - historia, język polski, język angielski - j.ang,j.niem 160,38 154.3 Laureat
2 Liceum Ogólnokształcące nr XIII I A2- Dziennikarsko-medialna- grupa medialna - ogólny - historia, język polski, język angielski - j.ang,j.niem 155,51 151.05 168.25
3 Liceum Ogólnokształcące nr XIII I B- Uniwersytecka Biologiczno-chemiczna - ogólny - biologia, chemia, matematyka - j.ang,j.niem 158,45 152.45 172.25
4 Liceum Ogólnokształcące nr XIII I C- Politechniczna - ogólny - fizyka, informatyka, matematyka - j.ang,j.ros 165,53 160.55 184.8
5 Liceum Ogólnokształcące nr XIII I D- Ekonomiczna - ogólny - geografia, język angielski, matematyka - j.ang,j.niem 163,99 159.1 178.2
6 Liceum Ogólnokształcące nr XIII I E1- Prawnicza- grupa z rozszerzonym programem nauczania historii - ogólny - historia, język polski, język angielski - j.ang,j.niem 156,19 152.9 161.75
7 Liceum Ogólnokształcące nr XIII I E2- Prawnicza-grupa z rozszerzonym programem nauczania WOS - ogólny - historia, wiedza o społeczeństwie, język angielski - j.ang,j.niem 160,61 155.75 Laureat
8 Liceum Ogólnokształcące nr XIII I F- Architektoniczna - ogólny - fizyka, język angielski, matematyka - j.ang,j.niem 162,8 155.4 Laureat
9 Liceum Ogólnokształcące nr XIII I H1- z programem DSD- grupa ekonomiczna - ogólny - geografia, język niemiecki, matematyka - j.niem,j.ang 159,12 149.7 174.55
10 Liceum Ogólnokształcące nr XIII I H2- z programem DSD- grupa przyrodnicza - ogólny - biologia, chemia, język niemiecki - j.niem,j.ang 157,27 144.1 188.85
           
1 Liceum Ogólnokształcące nr XIV 1 A,B - ogólny - fizyka, informatyka, matematyka - j.ang,j.niem 170,64 162.1 Laureat
2 Liceum Ogólnokształcące nr XIV 1 C,D,E - ogólny - biologia, chemia, fizyka, matematyka - j.ang,j.niem 156,7 114.1 Laureat
3 Liceum Ogólnokształcące nr XIV 1 F - dwujęzyczny - historia, fizyka, wiedza o społeczeństwie, język polski, język angielski, matematyka - j.ang,j.niem 198,02 175.9 Laureat
4 Liceum Ogólnokształcące nr XIV 1 G - dwujęzyczny - geografia, wiedza o społeczeństwie, język angielski, matematyka - j.ang,j.niem 189,86 170.7 Laureat
           
1 Liceum Ogólnokształcące nr XV im. mjr Piotra Wysockiego IA - ogólny - fizyka, matematyka - j.ang,j.niem 127,56 109.3 148.25
2 Liceum Ogólnokształcące nr XV im. mjr Piotra Wysockiego IB - ogólny - biologia, chemia - j.ang,j.niem 123,82 106.85 141.9
3 Liceum Ogólnokształcące nr XV im. mjr Piotra Wysockiego IC - ogólny - biologia, język polski - j.ang,j.niem 137,18 126.3 164.6
4 Liceum Ogólnokształcące nr XV 1D - ogólny - historia, język polski - j.ang,j.niem 131,13 123.05 147.2
5 Liceum Ogólnokształcące nr XV im. mjr Piotra Wysockiego IE - ogólny - geografia, biologia - j.ang,j.niem 121,13 109.1 136.8
           
1 Liceum Ogólnokształcące nr XVI 1A - ogólny - historia, język polski, język angielski - j.ang,j.fran, j.niem 153,71 143.45 Laureat
2 Liceum Ogólnokształcące nr XVI 1 B - ogólny - geografia, język angielski, matematyka - j.ang,j.niem 163,79 157.0 Laureat
3 Liceum Ogólnokształcące nr XVI 1 C - ogólny - fizyka, język angielski, matematyka - j.ang,j.niem 166,24 158.4 183.15
4 Liceum Ogólnokształcące nr XVI 1 D - ogólny - biologia, chemia, język angielski - j.ang,j.fran, j.niem 164,78 155.35 176.9
           
1 Liceum Ogólnokształcące nr XVII Agnieszki Osieckiej A JĘZYKOWO-BIZNESOWA - ogólny - wiedza o społeczeństwie, język polski, język angielski - j.ang,j.niem 156,94 151.7 170.25
2 Liceum Ogólnokształcące nr XVII Agnieszki Osieckiej B JĘZYKOWO-TURYSTYCZNA - ogólny - geografia, język angielski, język niemiecki - j.ang,j.niem 148,74 142.9 165.8
3 Liceum Ogólnokształcące nr XVII Agnieszki Osieckiej C MATEMATYCZNO-FIZYCZNO-INFORMATYCZNY - ogólny - fizyka, informatyka, matematyka - j.ang,j.niem 159,76 154.55 174.35
4 Liceum Ogólnokształcące nr XVII Agnieszki Osieckiej D BIOLOGICZNO-CHEMICZNY - ogólny - biologia, chemia, język angielski - j.ang,j.niem 147,08 142.6 158.1
5 Liceum Ogólnokształcące nr XVII Agnieszki Osieckiej E TEATRALNY - ogólny - historia, język polski, język angielski - j.ang,j.niem 137,86 109.6 178.0
6 Liceum Ogólnokształcące nr XVII Agnieszki Osieckiej F MEDIALNA - ogólny - geografia, język polski, język angielski - j.ang,j.niem 150,17 145.45 164.0
           
1 Liceum Ogólnokształcące nr XXIV z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego 1LA - ogólny - geografia, biologia, informatyka, język angielski - j.ang,j.niem 125,97 109.45 157.7
2 Liceum Ogólnokształcące nr XXIV z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego 1LMA - sportowy - pływanie - geografia, biologia, informatyka, język angielski - j.ang,j.niem 689 546.0 820.0
3 Liceum Ogólnokształcące nr XXIV z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego 1LMC - sportowy - piłka nożna - geografia, biologia, informatyka, język angielski - j.ang,j.niem 68,27 60.0 78.0
           
1 Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi nr XXX 1 LA - integracyjny - język polski, język angielski - j.ang,j.niem 102,13 58.75 155.0
2 Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi nr XXX 1 LB - integracyjny - cześć ogólnodostępna - język polski, język angielski - j.ang,j.niem 101,89 81.4 144.9
3 Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi nr XXX 1 LC - integracyjny - cześć ogólnodostępna - geografia, język polski - j.ang,j.niem 114,85 100.35 133.55
4 Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi nr XXX 1 LC - integracyjny - geografia, język polski - j.ang,j.niem 81,04 55.0 91.5
           
1 Liceum Ogólnokształcące w Długołęce Olimpijczyków Polskich 1A klasa biologiczno-chemiczna - ogólny - biologia, chemia, język angielski - j.ang,j.niem 107,91 73.4 Laureat
2 Liceum Ogólnokształcące w Długołęce Olimpijczyków Polskich 1B klasa historyczno-społeczna - ogólny - historia, wiedza o społeczeństwie, język angielski - j.ang,j.niem 102,75 64.0 123.35
           
  Liceum Służb Mundurowych we Wrocławiu - ul. Ślężna 2-24 LSM- kl. artystyczna - ogólny - historia - j.ang,j.niem 86,06 40.9 122.4
1 Liceum Służb Mundurowych we Wrocławiu - ul. Ślężna 2-24 LSM- kl. ekologiczna - ogólny - biologia - j.ang,j.niem 88,6 42.4 120.0
2 Liceum Służb Mundurowych we Wrocławiu - ul. Ślężna 2-24 LSM- kl. policyjna - ogólny - biologia - j.ang,j.niem 108,87 81.65 Laureat
3 Liceum Służb Mundurowych we Wrocławiu - ul. Ślężna 2-24 LSM- kl. policyjna - ogólny - geografia - j.ang,j.niem 89,65 36.6 147.6
4 Liceum Służb Mundurowych we Wrocławiu - ul. Ślężna 2-24 LSM- kl. prawnicza - ogólny - geografia - j.ang,j.niem 97,45 51.1 142.25
5 Liceum Służb Mundurowych we Wrocławiu - ul. Ślężna 2-24 LSM- kl. programistów - ogólny - geografia - j.ang,j.niem 89,47 63.7 121.5
6 Liceum Służb Mundurowych we Wrocławiu - ul. Ślężna 2-24 LSM- kl. ratownik medyczny - ogólny - biologia - j.ang,j.niem 88,85 40.8 135.6
7 Liceum Służb Mundurowych we Wrocławiu - ul. Ślężna 2-24 LSM- kl. strażacka - ogólny - geografia - j.ang,j.niem 87,52 43.25 143.85
8 Liceum Służb Mundurowych we Wrocławiu - ul. Ślężna 2-24 LSM- kl. straży granicznej - ogólny - geografia - j.ang,j.niem 84,71 38.5 137.9
9 Liceum Służb Mundurowych we Wrocławiu - ul. Ślężna 2-24 LSM- kl. trenera personalnego - ogólny - biologia - j.ang,j.niem 96,09 48.75 144.6
10 Liceum Służb Mundurowych we Wrocławiu - ul. Ślężna 2-24 LSM- kl. wojskowa - ogólny - biologia - j.ang,j.niem 97,52 76.8 121.7
11 Liceum Służb Mundurowych we Wrocławiu - ul. Ślężna 2-24 LSM- kl. wojskowa - ogólny - geografia - j.ang,j.niem 83,89 36.95 165.15
           
1 Technikum nr 1 Kemala Mustafy Atatürka 1a - ogólny - Technik informatyk - matematyka - j.ang-j.niem 129,02 117.05 153.0
2 Technikum nr 1 Kemala Mustafy Atatürka 1b - ogólny - Technik przemysłu mody - język angielski - j.ang-j.niem 99,23 70.0 147.05
3 Technikum nr 1 Kemala Mustafy Atatürka 1c - ogólny - Technik handlowiec - geografia - j.niem-j.ang 78,53 41.55 127.95
4 Technikum nr 1 Kemala Mustafy Atatürka 1d - ogólny - Technik reklamy - geografia - j.ang-j.niem 102,81 88.3 133.15
           
1 Technikum nr 2 TA - ogólny - Technik mechanik - geografia, fizyka, matematyka - j.ang-j.niem 77,05 53.3 138.6
2 Technikum nr 2 TC - ogólny - Technik pojazdów samochodowych - geografia, fizyka, matematyka - j.ang-j.niem 103,08 78.2 Laureat
3 Technikum nr 2 TD - ogólny - Technik pojazdów samochodowych - geografia, fizyka, matematyka - j.ang-j.niem 84,87 63.1 132.3
4 Technikum nr 2 TF - ogólny - Technik mechatronik - fizyka, informatyka, matematyka - j.ang-j.niem 104,57 80.0 146.2
           
1 Technikum nr 3 TC - ogólny - Technik chłodnictwa i klimatyzacji - matematyka - j.ang-j.niem 85,8 47.75 122.95
2 Technikum nr 3 TE - ogólny - Technik elektryk - matematyka - j.ang-j.niem 85,98 38.6 144.8
3 Technikum nr 3 TEN - ogólny - Technik energetyk - matematyka - j.ang-j.niem 93 68.8 124.15
4 Technikum nr 3 TEO - ogólny - Technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej - matematyka - j.ang-j.niem 86,56 38.15 Laureat
5 Technikum nr 3 TM - ogólny - Technik mechatronik - matematyka - j.ang-j.niem 95,54 74.3 134.5
6 Technikum nr 3 TO - ogólny - Technik mechanik - matematyka - j.ang-j.niem 75,38 45.5 128.15
           
1 Technikum nr 5 Jana Kilińskiego 1 TF - ogólny - Technik usług fryzjerskich - biologia - j.ang-j.niem 94,37 65.7 155.15
2 Technikum nr 5 Jana Kilińskiego 1TH - ogólny - Technik handlowiec - geografia - j.ang-j.niem 64,76 36.3 106.7
           
1 Technikum nr 6 1 at1 - ogólny - Technik mechanik - fizyka, matematyka - j.ang-j.niem 101,11 85.3 117.0
2 Technikum nr 6 1 at2 - ogólny - Technik mechanik lotniczy - fizyka, matematyka - j.ang-j.niem 123,15 81.55 162.9
3 Technikum nr 6 1 bt1 - ogólny - Technik mechatronik - fizyka, matematyka - j.ang-j.niem 139,47 130.9 Laureat
4 Technikum nr 6 1 bt2 - ogólny - Technik automatyk - fizyka, matematyka - j.ang-j.niem 111,67 85.7 153.3
5 Technikum nr 6 1 ct - ogólny - Technik logistyk - geografia, język angielski - j.ang-j.niem 110,49 91.0 147.55
6 Technikum nr 6 1 dt1 - ogólny - Technik eksploatacji portów i terminali - geografia, język angielski - j.ang-j.niem 111,69 91.8 158.15
7 Technikum nr 6 1 dt2 - ogólny - Technik lotniskowych służb operacyjnych - geografia, język angielski - j.ang-j.niem 120,64 89.9 151.9
           
1 Technikum nr 7 Polskich Zwycięzców Enigmy A,B - ogólny - Technik informatyk - język angielski, matematyka - j.ang-j.niem 134,38 115.15 169.75
2 Technikum nr 7 Polskich Zwycięzców Enigmy E - ogólny - Technik elektronik - język angielski - j.ang-j.niem 120,28 104.05 153.8
3 Technikum nr 7 Polskich Zwycięzców Enigmy R - ogólny - Technik robotyk - język angielski - j.ang-j.niem 116,97 105.7 147.4
4 Technikum nr 7 Polskich Zwycięzców Enigmy X - ogólny - Technik teleinformatyk - język angielski - j.ang-j.niem 120,85 103.55 185.8
           
1 Technikum nr 8 im. Mikołaja Kopernika 1TA - ogólny - Technik handlowiec - język angielski - j.ang-j.niem 71,58 33.4 135.05
2 Technikum nr 8 im. Mikołaja Kopernika 1TB - ogólny - Technik handlowiec - geografia, biologia - j.ang-j.niem 76,85 39.8 110.4
3 Technikum nr 8 im. Mikołaja Kopernika 1TE - ogólny - Technik ekonomista - język angielski - j.ang-j.niem 102,75 37.9 152.6
4 Technikum nr 8 im. Mikołaja Kopernika 1TF - ogólny - Technik ekonomista - geografia, biologia - j.ang-j.niem 88,19 39.8 135.5
           
1 Technikum nr 9 Ga - ogólny - Technik żywienia i usług gastronomicznych - chemia, język angielski - j.ang-j.niem 81,35 48.75 143.5
2 Technikum nr 9 Gb - ogólny - Technik żywienia i usług gastronomicznych - biologia, język angielski - j.ang-j.niem 112,89 88.4 160.7
3 Technikum nr 9 H - ogólny - Technik hotelarstwa - geografia, język angielski - j.ang-j.niem 93,35 67.95 129.1
4 Technikum nr 9 L - ogólny - Kelner - biologia, język angielski - j.ang-j.niem 68,02 27.8 97.75
5 Technikum nr 9 L - ogólny - Technik żywienia i usług gastronomicznych - biologia, język angielski - j.ang-j.niem 82,22 63.2 114.7
6 Technikum nr 9 T - ogólny - Technik organizacji turystyki - geografia, język angielski - j.ang-j.niem 111,72 95.2 161.5
           
1 Technikum nr 10 A ogólny - Technik elektronik - matematyka - j.ang-j.niem 127,59 117.1 151.25
2 Technikum nr 10 B - ogólny - Technik automatyk - matematyka - j.ang-j.niem 145,91 130.65 158.1
3 Technikum nr 10 C - ogólny - Technik mechatronik - matematyka - j.ang-j.niem 144,57 124.05 Laureat
4 Technikum nr 10 DEF - ogólny - Technik informatyk - matematyka - j.ang-j.niem 140,79 126.4 180.55
5 Technikum nr 10 H - ogólny - Technik programista - matematyka - j.ang-j.niem 160,3 155.75 177.55
           
1 Technikum nr 11 a - ogólny - Technik budownictwa - matematyka - j.ang-j.niem 93,41 69.1 144.5
2 Technikum nr 11 b - ogólny - Technik budownictwa - matematyka - j.ang-j.niem 121,89 89.15 161.1
3 Technikum nr 11 d - ogólny - Technik dekarstwa - matematyka - j.ang-j.niem   45,4  
4 Technikum nr 11 g - ogólny - Technik geodeta - matematyka - j.ang-j.niem 85,73 47.85 126.7
           
1 Technikum nr 12 TE - ogólny - Technik elektroenergetyk transportu szynowego - fizyka - j.ang-j.niem 119,59 58.2 160.35
2 Technikum nr 12 TK - ogólny - Technik transportu kolejowego - geografia - j.ang-j.niem 100,55 75.9 Laureat
3 Technikum nr 12 TL - ogólny - Technik logistyk - geografia - j.ang-j.niem 116,92 95.95 153.6
4 Technikum nr 12 TLiP (klasa mundurowa) - ogólny - Technik logistyk - geografia - j.ang-j.niem 86,58 59.9 137.45
5 Technikum nr 12 TP - ogólny - Technik eksploatacji portów i terminali - geografia - j.ang-j.niem 87,78 69.8 106.65
6 Technikum nr 12 TS - ogólny - Technik spedytor - geografia - j.ang-j.niem 91,82 79.35 Laureat
           
1 Technikum nr 13 ABP - ogólny - Technik ekonomista - geografia - j.ang-j.niem 121,71 88.4 174.55
2 Technikum nr 13 CP - ogólny - Technik rachunkowości - geografia - j.ang-j.niem 88,04 44.9 129.5
3 Technikum nr 13 DP - ogólny - Technik reklamy - matematyka - j.ang-j.hisz 123,11 102.0 158.25
           
1 Technikum nr 14 z Oddziałami Integracyjnymi 1 TE - integracyjny - cześć ogólnodostępna - Technik ekonomista - język angielski - j.ang-j.niem 78,98 52.05 146.5
2 Technikum nr 14 z Oddziałami Integracyjnymi 1 TE - integracyjny - Technik ekonomista - język angielski - j.ang-j.niem 148,25 148.25 148.25
3 Technikum nr 14 z Oddziałami Integracyjnymi 1 TR - integracyjny - cześć ogólnodostępna - Technik reklamy - język angielski - j.ang-j.niem 91,5 68.25 121.55
4 Technikum nr 14 z Oddziałami Integracyjnymi 1 TR - integracyjny - Technik reklamy - język angielski - j.ang-j.niem 113 113.0 113.0
           
1 Technikum nr 15 Marii Skłodowskiej-Curie 1AB - ogólny - Technik analityk - chemia - j.ang-j.niem 117,81 76.05 160.6
2 Technikum nr 15 Marii Skłodowskiej-Curie 1AB - ogólny - Technik ochrony środowiska - biologia - j.ang-j.niem 123,2 101.45 165.1
3 Technikum nr 15 Marii Skłodowskiej-Curie 1C - ogólny - Technik grafiki i poligrafii cyfrowej - informatyka - j.ang-j.niem 140,77 121.65 172.15
4 Technikum nr 15 Marii Skłodowskiej-Curie 1D - ogólny - Technik fotografii i multimediów - plastyka - j.ang-j.niem 141,08 126.55 166.75
5 Technikum nr 15 Marii Skłodowskiej-Curie 1E - ogólny - Technik reklamy - informatyka - j.ang-j.niem 122,83 111.2 157.35
           
1 Technikum nr 16 Czesława Miłosza 1Ap - ogólny - Technik architektury krajobrazu - biologia, matematyka - j.ang-j.niem 100,15 49.4 160.2
2 Technikum nr 16 Czesława Miłosza 1DTp - dwujęzyczny - Technik organizacji turystyki - geografia, matematyka - j.ang-j.niem 141,48 124.25 Laureat
3 Technikum nr 16 Czesława Miłosza 1Ep - ogólny - Technik ekonomista - geografia, matematyka - j.ang-j.niem 106,48 40.8 156.8
4 Technikum nr 16 Czesława Miłosza 1Gp - ogólny - Technik żywienia i usług gastronomicznych - biologia, chemia - j.ang-j.niem 83,36 47.75 151.6
5 Technikum nr 16 Czesława Miłosza 1Hp - ogólny - Technik hotelarstwa - geografia, matematyka - j.ang-j.niem 80,36 32.9 134.95
6 Technikum nr 16 Czesława Miłosza 1Rp - ogólny - Technik rachunkowości - geografia, matematyka - j.ang-j.niem 72,89 45.0 96.4
7 Technikum nr 16 Czesława Miłosza 1Tp - ogólny - Technik organizacji turystyki - geografia, matematyka - j.ang-j.niem 89,26 48.55 132.0
           
1 Technikum nr 18 Klasa 1A Technik weterynarii - ogólny - Technik weterynarii - biologia, chemia - j.ang-j.niem 130,08 110.6 Laureat
2 Technikum nr 18 Klasa 1B Technik weterynarii - ogólny - Technik weterynarii - biologia, chemia - j.ang-j.niem 110,21 99.9 Laureat
3 Technikum nr 18 Klasa 1C Technik optyk - ogólny - Technik optyk - biologia, chemia - j.ang-j.niem 80,04 32.3 121.15
4 Technikum nr 18 Klasa 1D Technik ortopeda - ogólny - Technik ortopeda - biologia, chemia - j.ang-j.niem 88,21 50.1 114.05
           
1 Technikum nr 19 1 ABT - ogólny - Technik informatyk - matematyka - j.ang-j.niem 125,4 105.2 170.05
           
1 Technikum Żeglugi Śródlądowej we Wrocławiu I TŻP - ogólny - Technik żeglugi śródlądowej - geografia, matematyka - j.ang-j.niem 90,35 34.9 Laureat
           
1 Technikum Salezjańskie  TECHNIK ELEKTRONIK dla przemysłu lotniczego - ogólny - Technik elektronik - geografia, matematyka - j.ang-j.niem 117,13 95.0 142.6
           
1 Copacabana Technikum Fryzjerskie we Wrocławiu technik usług fryzjerskich - ogólny - Technik usług fryzjerskich - biologia - j.ang-j.niem 65,18 50.3 Laureat
           
1 Publiczna Szkoła Gastronomiczna HO-GA Branżowa I TH a - ogólny - Technik hotelarstwa - język angielski - j.ang-j.niem 93,49 44.5 Laureat
2 Publiczna Szkoła Gastronomiczna HO-GA Technikum we Wrocławiu I TH b - ogólny - Technik hotelarstwa - język angielski - j.ang-j.niem 84,17 45.0 116.65
3 Publiczna Szkoła Gastronomiczna HO-GA Technikum we Wrocławiu I TŻ - ogólny - Technik żywienia i usług gastronomicznych - język angielski - j.ang-j.niem 77,67 54.35 158.65
           
1 Branżowa Szkoła I stopnia nr 1 Polskich Zwycięzców Enigmy K - ogólny - Elektronik - j.ang 65,68 23.55 100.65
           
1 Branżowa Szkoła I stopnia nr 2 BA - ogólny - Mechanik pojazdów samochodowych - j.ang 69,61 34.1 106.25
2 Branżowa Szkoła I stopnia nr 2 BC - ogólny - Elektromechanik pojazdów samochodowych - j.ang 62 42.8 87.0
3 Branżowa Szkoła I stopnia nr 2 BD - ogólny - Lakiernik samochodowy - j.niem 47,74 34.0 64.9
4 Branżowa Szkoła I stopnia nr 2 BF - ogólny - Mechanik motocyklowy - j.ang 62,19 40.55 84.45
5 Branżowa Szkoła I stopnia nr 2 BK - ogólny - Kierowca mechanik - j.ang 53,33 38.45 74.55
           
1 Branżowa Szkoła I stopnia nr 3 e - ogólny - Elektryk - j.ang 58,52 28.95 108.55
2 Branżowa Szkoła I stopnia nr 3 em - ogólny - Elektromechanik - j.ang 59,65 30.8 97.0
3 Branżowa Szkoła I stopnia nr 3 m - ogólny - Mechanik-monter maszyn i urządzeń - j.ang 63,62 53.15 81.45
4 Branżowa Szkoła I stopnia nr 3 o - ogólny - Operator obrabiarek skrawających - j.ang 57,31 50.2 64.3
5 Branżowa Szkoła I stopnia nr 3 s - ogólny - Ślusarz - j.ang 55,33 35.85 77.9
           
1 Branżowa Szkoła I stopnia nr 4 Gen. Józefa Bema t1 - ogólny - Monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie - j.ang 63,04 25.9 108.65
           
1 Branżowa Szkoła I stopnia nr 5 Jana Kilińskiego 1 C - ogólny - Cukiernik - j.ang 60,59 27.2 115.45
2 Branżowa Szkoła I stopnia nr 5 Jana Kilińskiego 1 FA - ogólny - Fryzjer - j.ang 63,95 28.5 126.6
3 Branżowa Szkoła I stopnia nr 5 Jana Kilińskiego 1 FB - ogólny - Fryzjer - j.ang 61,95 42.15 83.0
4 Branżowa Szkoła I stopnia nr 5 Jana Kilińskiego 1 FC - ogólny - Fryzjer - j.ang 51,85 31.7 63.0
5 Branżowa Szkoła I stopnia nr 5 Jana Kilińskiego 1 FD - ogólny - Fryzjer - j.ang 55,89 36.1 83.3
6 Branżowa Szkoła I stopnia nr 5 Jana Kilińskiego 1 K - ogólny - Kucharz - j.ang 54,68 31.4 84.25
7 Branżowa Szkoła I stopnia nr 5 Jana Kilińskiego 1 M - ogólny - Mechanik pojazdów samochodowych - j.niem 47,77 26.6 82.3
8 Branżowa Szkoła I stopnia nr 5 Jana Kilińskiego 1 ME 1 - ogólny - Blacharz samochodowy - j.niem 47,76 27.65 99.65
9 Branżowa Szkoła I stopnia nr 5 Jana Kilińskiego 1 ME 2 - ogólny - Elektromechanik pojazdów samochodowych - j.niem 56,64 24.85 109.25
10 Branżowa Szkoła I stopnia nr 5 Jana Kilińskiego 1 S - ogólny - Sprzedawca - j.ang 67,65 28.1 117.1
11 Branżowa Szkoła I stopnia nr 5 Jana Kilińskiego 1 W1 - ogólny - Piekarz - j.ang 78,72 56.6 98.7
12 Branżowa Szkoła I stopnia nr 5 Jana Kilińskiego 1 W10 - ogólny - Lakiernik samochodowy - j.niem 57,88 40.15 94.65
13 Branżowa Szkoła I stopnia nr 5 Jana Kilińskiego 1 W11 - ogólny - Elektryk - j.niem 38,9 29.95 53.5
14 Branżowa Szkoła I stopnia nr 5 Jana Kilińskiego 1 W12 - ogólny - Elektromechanik pojazdów samochodowych - j.niem 38,12 23.55 50.6
15 Branżowa Szkoła I stopnia nr 5 Jana Kilińskiego 1 W2 - ogólny - Stolarz - j.ang 87,08 80.4 93.75
16 Branżowa Szkoła I stopnia nr 5 Jana Kilińskiego 1 W4 - ogólny - Fotograf - j.ang 96,32 89.9 103.6
17 Branżowa Szkoła I stopnia nr 5 Jana Kilińskiego 1 W5 - ogólny - Dekarz - j.ang 62,3 62.3 62.3
18 Branżowa Szkoła I stopnia nr 5 Jana Kilińskiego 1 W6 - ogólny - Krawiec - j.ang 64,85 61.5 68.2
19 Branżowa Szkoła I stopnia nr 5 Jana Kilińskiego 1 W7 - ogólny - Murarz-tynkarz - j.niem 45,4 45.4 45.4
20 Branżowa Szkoła I stopnia nr 5 Jana Kilińskiego 1 W8 - ogólny - Monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie - j.niem 61,95 61.95 61.95
           
1 Branżowa Szkoła I stopnia nr 6 1 bs1 - ogólny - Operator obrabiarek skrawających - j.ang 44 26.85 57.35
2 Branżowa Szkoła I stopnia nr 6 1 bs2 - ogólny - Mechatronik - j.ang 57,19 19.85 88.0
           
1 Branżowa Szkoła I stopnia nr 9 B - ogólny - Kucharz - j.ang 60,81 23.1 114.6
           
1 Branżowa Szkoła I stopnia nr 12 BM - ogólny - Magazynier-logistyk - j.ang 58,6 35.15 84.3
           
1 Publiczna Szkoła Gastronomiczna HO-GA Branżowa I SB - ogólny - Kucharz - j.ang 56,27 24.15 92.2