Ogólnopolski Tydzień Kariery w Centrum Kształcenia Praktycznego po raz piąty!

W dniu 18.10.2013r. w ramach tegorocznej edycji Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery w Centrum Kształcenia Praktycznego we Wrocławiu odbyła się konferencja pt. Odkryj talenty swojego dziecka. Zaproszeni zostali dyrektorzy i pedagodzy oraz rodzice uczniów wrocławskich gimnazjów. W konferencji wzięli również udział wrocławscy doradcy zawodowi.

Program konferencji:

  1. Otwarcie konferencji - Anna Chołodecka, dyrektor CKP we Wrocławiu.
  2. „Wrocławska Koncepcja Edukacyjna na rzecz rozwoju dzieci i młodzieży” – Maria Iwona Bugajska, dyrektor Wydziału Edukacji we Wrocławiu.
  3. Dolnośląski System Wspierania Uzdolnień - Halina Nawrotek, kierownik i konsultant Dolnośląskiego Centrum Wspierania Uzdolnień DODN we Wrocławiu.
  4. „Talenty, jak ich nie zagłodzić i jak nie przekarmić” – dr Anetta Pereświet – Sołtan, Wydziału Nauk Pedagogicznych DSW we Wrocławiu.
  5. Praktyki Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych w diagnozowaniu uzdolnień i talentów dziecka – Joanna Cygal, pedagog i doradca zawodowy PPP nr 4 we Wrocławiu.
  6. Młodzieżowy Dom Kultury, jako miejsce poznawania i rozwijania zainteresowań dzieci i młodzieży – Agnieszka Rossa, dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury „Fabryczna” we Wrocławiu.
  7. Jak wesprzeć rodziców i nauczycieli w rozpoznawaniu talentów i uzdolnień dziecka – warsztaty dla doradców, rodziców i pedagogów – dr Anetta Pereświet – Sołtan, Wydział Nauk Pedagogicznych DSW we Wrocławiu.

Materiały szkoleniowe:

Załączniki:
Pobierz plik (Od zawodu do kwalifikacji.pptx)Od zawodu do kwalifikacji.pptx[Od zawodu do kwalifikacji.Praca doradcy zawodowego w kontekście KRK.]1998 kB
Pobierz plik (Prezentacja_OTK.pptx)Prezentacja_OTK.pptx[Myśleć jak Leonardo da Vinci]3757 kB